Zeynep Koçak “Karma yerini buldu” yorumlarını görünce küplere bindi

Yıllar evvel Oğuzhan Koç ile aşk yaşayan ve ihanet yüzünden ayrıldıkları konuşulan Zeynep Koçak’ın bir hafta evvel Instagram hesabından yaptığı “Oturdum ilahi adalet bekliyorum” paylaşımına yorum yağdı. Koç’un boşanma kararını duyan birçok kullanıcı, Koçak’ın paylaşımına “Nasıl bir ah almış senden?” ve “Karma 10 sene geçse de yerini buldu” yorumunu yaptı.

“BEN UNUTTUM SİZ UNUTMADINIZ”

Yapılan yorumların akabinde Zeynep Koçak, toplumsal medya hesabından sert bir açıklama yaptı. Koçak, “Ya siz benim bir hayatım yok mu zannediyorsunuz? Haftalar evvel attığım bir postu alıp saçma bir başlıkla nerelere yoruyorsunuz. Neyim ben müneccim mi? Yazdığım şeyleri yıllar evvel yaşadığım bir alaka düşünerek, buna dikkat ederek mi atacağım daima? Ya ben unuttum siz unutmadınız. Haydi zati beni linç etmek için bekleyen binlerce kişiyi geçtim fakat benim hala o etraf ile kopmamış ilgilerim var. Ne olur biraz hassasiyet ya” dedi.

OĞUZHAN KOÇ VE ZEYNEP KOÇAK ORTASINDA NE OLDU?

Çok Hoş Hareketler Bunlar’da tanışan Oğuzhan Koç ve Zeynep Koçak, yıllar evvel evlilik hazırlığı yaparken alakalarını bitirmişti. Koçak’ın Cannes Sinema Şenliği’ne giden Koç’un döndüğündeki hallerinden rahatsız olduğu ve sonrasın da aldatıldığını öğrendiği ileri sürülmüştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir