Yıllar geçiyor ama o yaşlanmıyor: Jennifer Lopez doğum gününde masada dans etti

Tüm bunları yaparken aşkları, evlilikleri ve özel hayatıyla daima gündemde kaldı. Çok âlâ bir dansçı, sahnede devleşen bir müzikçiydi. Jennifer Lopez, yıllar evvel nişanlanıp ayrıldığı Ben Affleck’le evlenip hayatının aşkına da kavuştu.

Çiftin lisanlara destan düğünü aylarca koşuldu. Affleck ve hayranlarının kısaca JLo diye seslendiği yıldız müzikçi 16 Temmuz’da evliliklerinin birinci yıldönümünü el ele çıktıkları romantik bir yemekte kutladı. Jennifer Lopez tıpkı düğün günü üzere beyazlar giymişti.

Jennifer lopez’in 54’üncü yaş coşkusu fotoğraflara bu türlü yansıdı

“Yaşsız” oluşuyla, karşımıza çıktığı birinci günden bugüne koruduğu gençlik ve hoşluğuyla dikkat çeken JLo’nun sırrı yıllardır merak konusu olmaya devam ediyor. Sporu asla ihmal etmeyen ve bir arı üzere çalışan Jennifer Lopez, iki çocuk annesi olmasına karşın hâlâ genç kız fiziğini koruyor.

Yıllardır büyük bir tarz ikonu kabul edilen Jennifer Lopez gün boyunca şıklığını sergiledi

Yıldız müzikçi 24 Temmuz’da 54’üncü yaş gününü kutladı. Arkadaşlarıyla bir ortaya gelen ve deniz kenarında kurulan büyük bir sofranın etrafında bütün gün eğlenen JLo, doğum gününü kutlarken kalabalık masaya çıkıp çılgınca dans etmeye başladı.

JLo’nun doğum günü için seçtiği sırt dekolteli elbise büyük beğeni topladı

Metalik gümüş rengi uzun elbisesinin cesaretli dekoltesiyle görenlerin 54 yaşında olduğuna inanamadığı Jennifer Lopez bir yandan da kendi ürettiği içecekleri tüketerek kurduğu şirketin reklamını yaptı. Şarkıcılık ve oyunculuk mesleğinin yanında iş kadınlığına da el atan yıldızın kendi ismini taşıyan bir kozmetik markası da var.

Instagram hesabından bir dizi fotoğraf paylaşıp “Bütün hafta doğum günü haftam olacak” notu düşen Jennifer Lopez 980 dolarlık siyah Valentino bikinisi ve siyah şapkasıyla da poz vermeyi ihmal etmedi ve yıllara meydan okuyan hoşluğunu sergiledi.

Güzel yıldız 54’üncü yaşını kutlarken yıllara meydan okuyan fiziğini sergilemeyi de ihmal etmedi

Doğum günü kutlamasında etrafta yalnızca Jennifer Lopez’in arkadaşları vardı. Birkaç gün evvel evlilik yıldönümünü kutladığı eşi Ben Affleck ise bu sevinçli kutlama fotoğraflarında yoktu. JLo’nun fotoğraflarının altında yorum yapan hayranları şimdiden Ben Affleck’in aşkını anlata anlata bitiremediği karısına ne doğum günü armağanı aldığı merak konusu oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir