Subaşı TOKİ’lerinde hak sahipleri anahtarlarına kavuştu


BURSA (İGFA) – Bursa’nın Yenişehir İlçesi Subaşı Mahallesi’nde imaline 2021 yılında başlanan Subaşı TOKİ konutlarında anahtarlar teslim edildi. 12 blok 210 konuttan oluşan Subaşı TOKİ’lerinde apartman temsilcileri ve site idaresi belirlendi. Subaşı TOKİ konutlarında yapılan birinci toplantıya katılan ve kısa bir konuşma yapan Yenişehir Belediye Başkanı Ercan Özel, “Sizlere konutlarınıza kavuşacağınıza dair kelam vermiştik. Bugün sizlerle birlikte, anahtarlarınızı teslim almanızın memnunluğunu yaşıyoruz” dedi.

GÜVENLİ VE ÇAĞDAŞ KONUTLAR

Apartman temsilcilerinin ve site idaresinin belirleneceği toplantıda olmaktan ötürü memnun olduğunu lisana getiren Lider Ercan Özel, “Subaşı TOKİ projesi, Yenişehir’imiz için büyük bir adım, değerli bir yatırımdır. Bu proje, siz kıymetli hak sahiplerini yeni, inançlı ve çağdaş konutlara kavuşmasını sağladı. Bu konutlar yalnızca birer yapı değil. Tıpkı vakitte bir topluluk olma yolunda sizin için değerli bir adımdır. Bu yeni ömür alanında dayanışma ve komşuluk bağlarını en hoş biçimde yaşayacağınıza da inanıyorum” diye konuştu.

KOORDİNASYONU SAĞLADIK

Göreve gelmeden evvel projeyi yakından takip ettiklerini hatırlatan Lider Ercan Özel, şunları söyledi: “Bugün bu mutluluğun yaşanmasında, anahtar teslim sürecinin hızlanmasında sizler için Yenişehir Belediyesi olarak elimizden gelen uğraşı gösterdik. Yetkililer ortasında uyumu sağlayarak süratli bir biçimde tamamlanmasını sağladık. Burada emeği geçen TOKİ yöneticilerine, yüklenici firmanın Yönetim Kurulu Lideri Mahmut Özbek’e ve çalışma arkadaşlarına, en çok da sabır bekleyen siz kıymetli mesken sahiplerine teşekkür ediyorum. Yeni konutunuzda sıhhat ve memnunlukla yaşamayı temenni ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir