Şevket Çoruh ve Timuçin Esen arasında soğuk rüzgarlar mı esiyor? Başrol oyuncusundan yalanlama geldi

Timuçin Esen ve Şevket Çoruh’un başrolünü paylaştığı Tetikçinin Oğlu dizisi, salı akşamları ekrana gelmeye devam ediyor. FOX’un usta senarist Gökhan Horzum’un kaleme aldığı dizisinin setinde 2 aktör ortasında vakit zaman gergin anlar yaşandığı ileri sürüldü.

ŞEVKET ÇORUH, TİMUÇİN ESEN’İN İSTEKLERİNDEN RAHATSIZ OLDU

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran; Şevket Çoruh, Timuçin Esen’in senaryodaki diyaloglardan ve yer seçimine kadar birçok bahiste kendi istediğini yaptırmasından rahatsız olmaya başladı. Bu durumun vakit zaman Şevket Çoruh’un reaksiyonunu çektiği kulislerden sızan dedikodular arasında… Dizinin Bodrum’da çekilmesine de Timuçin Esen’in karar verdiği gündeme gelmişti. Öte yandan Esen’in direktör Yağız Alp Akaydın’la da bir arada çalışmak istemediği için sorun yaşadığı ileri sürüldü.

ŞEVKET ÇORUH’TAN YALANLAMA

İki başrol oyuncusu hakkında çıkan tartışma haberi kısa müddette toplumsal medyada konuşulmaya başlayınca Şevket Çoruh’tan yorum gecikmedi. Dizideki şivesiyle Altuntaş’ın paylaşımına yorum yapan Çoruh, “Hıhıhı neler olmuş bra hiç haber vermisen” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir