Quick Sigorta HSSK üçüncü kez şampiyon

Quick Sigorta sponsorluğunda muvaffakiyetten muvaffakiyete imza atan Heybeliada Su Sporları Kulübü (HSSK) üst üste üçüncü sefer birinciliği göğüsleyen takım oldu. İstanbul Boğazı’nın harika parkurunda yarışan 28 ülkeden 600’den fazla atletin gayret ettiği yarışlarda, üç farklı kulvarda uzunluk gösteren, Quick Sigorta HSSK J70 Kadrosu; “Mavi Vatan” Kupası, “Cumhuriyet Bayramı” Kupası ve “Barbaros Hayreddin Paşa” Kupalarını alarak üçte üç yaparak bu büyük tertibe damga vurdu.

Aynı yarışların SportsBoat B kategorisinde SB20 takımı ile yarışan Quick Sigorta HSSK grubu, Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda 1’inci olurken, “Mavi Vatan” Kupası ve “Barbaros Hayreddin Paşa Kupalarında 2’ncilik sahibi oldu.

7 kupayla merasimin yıldızı

30 Ekim’de Moda-Adalar Parkuru’nda Mavi Vatan Kupası yarışlarının tamamlanmasının akşamı Tersane İstanbul’da ödül merasimi düzenlendi. 7 Kupa ile ödül merasiminin yıldızı olan Quick Sigorta HSSK ekiplerin başarısına atıfta bulunan Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar, “Takımımızın kazandığı kupalara bir yenisi daha eklendi. Her turnuvadan bu kadar çok kupayla dönmeleri bizi çok gururlandırıyor ve kupalar tekrar ilişkin olduğu yerde bulunuyor. Her iki kadromuz da bu muvaffakiyetleri hak ediyor. Her bir atletimizi gönülden kutluyorum. Hakikaten de bu yarışlarda canla başla bir uğraş verdiler. Hatta ufak bir kaza atlatmalarına karşın, hasarlı teknelerini onarak sabah yarışlardaki yerlerini aldılar. Bu da azmin ne kadar değerli olduğunu gösteriyor. Bir gün umuyorum ki milletlerarası arenada da ülkemizi temsil edecekler ve kulüp olarak büyük başarılara imza atacağız” dedi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir