Neşet Ertaş’ın çocukları ve kız kardeşinden “Gönül Dağı” dizisinin setine ziyaret

TRT Medya Bağlantıları Müdürlüğünden yapılan açıklamaya nazaran, merhum sanatçı Neşet Ertaş’ın çocukları Döne ve Hüseyin Ertaş ile kız kardeşi Nadiye Ertuğrul’u oyuncular Berk Atan, Cihat Süvarioğlu, Ferdi Sancar, Eser Eyüboğlu ve Feyza Işık karşıladı.

Oyuncularla sohbet eden konuklardan Döne Ertaş, Anadolu beşerinin samimi ve içten kıssalarını ekranlara yansıtan Gönül Dağı’nın hayranı olduklarını ve her hafta ailece diziyi takip ettiklerini anlatarak, “Sizlerle tanışmak bizim için büyük memnunluk. Diziyi hiç kaçırmadan severek izliyoruz. Kimi vakit gülüyor kimi vakit duygulanıyoruz. Sizleri tebrik ediyor, muvaffakiyetlerinizin devamını diliyoruz” dedi.

Hüseyin Ertaş ise “Bozkırın Tezenesi” Neşet Ertaş’ı, dizinin birinci kısmından itibaren türküleriyle, sazıyla kelamıyla anan dizinin müdavimi olduklarını vurguladı.

Ertaş, “O kadar hoş bir dizi yapıyorsunuz ki, sıcak, samimi. Sahtelikten uzak, tümüyle gerçek. Her hafta cumartesi günleri ailece TRT 1 ekranları başına geçiyor ve keyifle seyrediyoruz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz” tabirlerini kullandı.

Oyunculardan Berk Atan, Ertaş ailesini sette ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti lisana getirdi. Bu ziyaretle onurlandıklarını belirten Atan, “Hepsi de çok tatlı beşerler, çok nahif ve çok kibarlar. Geleceklerini öğrenince çok heyecanlandım. Bugün bütün herkese, tanıdıklarıma ‘Neşet Baba’nın akrabaları gelecek, Neşet Baba’nın ailesi gelecek’ diye anlattım” tabirlerini kullandı.

Eser Eyüboğlu da Neşet Ertaş’ın ailesini ağırlamaktan çok büyük memnunluk duyduklarını bildirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir