Haberler.com iki gün önce duyurmuştu! Adaylıktan çekilen Necmi Kadıoğlu’nun yerine Bayram Şenocak’ın ismi yazıldı

13 yıldır sürdürdüğü Esenyurt Belediye Başkanlığı vazifesinden 2017 yılında ‘sağlık sorunlarını’ münasebet göstererek istifa eden Necmi Kadıoğlu, 14 Mayıs seçimlerinde AK Parti’den İstanbul 3. Bölge 8’inci sıra milletvekili adayı gösterildi.

O GÖRÜNTÜ YİNE DEVERANA SOKULDU

Koltuğunu 5 yıl evvel flaş bir kararla bırakan Necmi Kadıoğlu’nun siyasete geri dönüşü büyük yankı uyandırdı. Kadıoğlu’nun adaylığının netleşmesinden sonra Esenyurt Belediye Başkanlığı yaptığı periyotta kendisinden burs istemeye gelen bir kız öğrenciyle müstehcen manzaraları toplumsal medyada tekrar sirkülasyona sokuldu.

ADAYLIKTAN GERİ ÇEKİLDİ

Tepkilerin gerisi ardı kesilmeyince Kadıoğlu toplumsal medya hesabından yaptığı açıklama ile adaylıktan çekildiğini tabir etti. Kadıoğlu açıklamasında “Kurgu ve montaj eseri görüntülerin mağduru oldum. Şahsım nezdinde Partimiz ve Cumhurbaşkanımızın yıpratılmaya çalışıldığı açıktır. Nefsimi ve haklılığımı ayaklar altına alarak buna müsaade etmeyeceğim. Bu sebeple Milletvekilliği adaylığımdan feragat ettiğimin beyanı ile bugüne kadar olduğu üzere bundan sonra da partim ve ülkem için çalışmaya devam edeceğim” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bayram Şenocak

YERİNE YAZILACAK İSMİ İKİ GÜN EVVEL DUYURDUK

Necmi Kadıoğlu’nun adaylıktan çekilmesi sonrası herkes yerine yazılacak ismi merak ediyordu. Haberler.com olarak iki gün evvel Kadıoğlu’ndan boşalan listeye eski AK Parti İstanbul Vilayet Lideri Bayram Şenocak’ın isminin yazılacağını okuyucularımıza duyurmuştuk. Bugün şimdi resmi olarak açıklanmasa da Kadıoğlu’nun yerine Şenocak’ın isminin yazılacağı katılaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir