Görüntüler yürek sızlattı! Şoför yüzünden yaralanan Erdem Can’ın tedavisi 3 hafta sürecek

EuroCup finalinde Gran Canaria ile karşılaşacak Türk Telekom, İspanya’da kaza geçirdi. Genel Menajer Başkan Külçebaş, başantrenör Fazilet Can’ın yaralandığı kazaya sebebiyet veren otobüs sürücüsünün skandal davranışlarını anlattı.

“ART NİYET VAR”

Külçebaş, “10 dakikalık yol, 40 dakika sürdü. Egzersize geç kalıyorduk. O sırada radyonun sesini açmaya başladı, sesi kısmasını rica ettik. Hocamız kalkıp sesi kısmak istediğinde bilerek frene bastı. Hoca başını cama çarparak boynunu incitti. EuroCup ve Gran Canaria’yı suçlamak istemiyoruz ancak burada ne yazık ki arka niyet var. Bunun sorumlusu hesap vermek zorunda. Bunun için çalışıyoruz şu anda. Lakin umarız en başta hocamız sağlıklı olsun” dedi.

“ÜÇ HAFTA SÜRECEK”

Yaşananların akabinde Fazilet Can’ın otobüste baygın olduğu anların manzarası paylaşıldı. Türk Telekom’dan yapılan açıklamada, “Hocanın başını vurduğu camın durumu olayın en besbelli özeti oldu. Hocamız; hastanedeki tetkikleri sonrası konakladığı otele ulaşmış, boynunda oluşan önemli travmanın tedavi sürecinin ise 3 haftayı bulabileceği bildirilmiştir” tabirleri yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir