Dijital reklam sektörünün liderleri Mixx Awards Ödülü için bir araya geliyor

Dijital reklamcılığın en güzellerinin belirlendiği MIXX (Marketing and Interactive Excellence) Awards Türkiye için geri sayım başladı. 43 ülkede faaliyet gösteren IAB İnteraktif Reklamcılık Derneği tarafından düzenlenen MIXX Awards Türkiye’ye müracaatlar 31 Ocak 2023’de sona erecek.

10-26 Şubat tarihleri ortasında yapılacak ön değerlendirmenin akabinde yarışa paha bulunan çalışmalar 3-4 Mart tarihlerinde Sahibinden.com Reklam satış-operasyon ve teknolojilerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Banu Barbarosoğlu’nun başkanlığında reklam bölümünün önde gelen yöneticilerinden oluşan 20 kişilik heyet tarafından pahalandırılacak. 13. MIXX Awards heyetinde; Banu Peker (Peugeot), Başar Ekim (Nokta Medya), Cengiz Uzun (Forward Media), Çağanur Atay Uçtu (MediaMarkt Turkey), Didem Arslan(Trendyol), Eda Kırali(Unilever), Cihan Ünal (Disney+), Feza Turunçoğlu (Vestel), Prof. Dr. Figen Yıldırım (İstanbul Ticaret Üniversitesi), İrem Muşkara (TikTok), Kağan Yıldızalp (Publicis Groupe), Mert Bitmez (Format C), Müge Gülener (Garanti BBVA), Öncü Gülmez (Sparkle Medya), Selin Kansav (Google Türkiye), Serdar Çelik (Digital Tribune), Serkan Tavşanoğlu (Meta), Sibel İdeal (Wavemaker) ve Yakup Erdoğan (Doğuş) bulunuyor.

Bu yıl kategorilerinde revizyona gidilen müsabakada, toplam 22 kategoride müracaat yapılabiliyor.Kategoriler arasınatüketici etkileşimi/katılımı ve marka yahut satış gayeleri için E-ticaretin en uygun kullanımlarının ödüllendirileceği “E-ticaret” kategorisi ve tüketiciyle yalnızca dijitalde etkileşime geçen dijital kampanyalar/projelerin ödüllendirileceği “Sadece Dijital” kategorileri eklendi. Sahibinden.com’un bu yıl da Platin Sponsoru olarak takviye verdiği MIXX Awards’asektör kuruluşları da katkıda bulunuyorlar.

Detaylı bilgi için: https://www.mixxawards-tr.org/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir