Anadolu Efes, sahasında Olympiakos’u mağlup etti.

THY EuroLeague 11. hafta maçında Anadolu Efes, alanında Olympiakos ile kozlarını paylaştı. Anadolu Efes, alandan 82-71 galibiyetle ayrıldı. Sinan Fazilet Spor Salonu’nda oynanan müsabakanın birinci yarısını Anadolu Efes, 41-33 geride kapattı. İkinci yarıda oyunu yükünü koyan Anadolu Efes, alandan 82-71 galip ayrıldı. Mesken sahibi grupta 24 sayı kaydeden Will Clyburn müsabakanın en skorer ismi olurken, Rodrigue Beaubois ise 19 sayıyla uğraş etti. Olympiacos’ta ise Sasha Vezenkov 18 sayıyla müsabakayı tamamladı. 

KRUNOSLAV SIMON’UN 44 NUMARALI FORMASI SİNAN FAZİLET SPOR SALONU’NDA YERİNİ ALDI

Anadolu Efes formasını 2017-2022 yılları ortasında muvaffakiyetle giyen ve Turkish Airlines EuroLeague şampiyonlukları da dahil olmak üzere pek çok başarıda imzası olan Krunoslav Simon’un ikonik hale gelen 44 numaralı forması, Olympiacos maçının devre ortasında yapılan merasimle Sinan Fazilet Spor Salonu’ndaki yerini aldı.

“Forma Emekliliği” uygulaması kapsamında, Efsane Başantrenör Aydın Örs ve Anadolu Efes’in unutulmaz 7 numarası Naumoski’nin akabinde Krunoslav Simon, Sinan Fazilet Spor Salonu’nda yerini alan üçüncü isim oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir