Ajax Kaptanı Dusan Tadic, Orucunu Sahada Açtığı İçin Orkun Kökçü ile Dalga mı Geçti?

Hollanda Kupası’nda Feyenoord ile Ajax karşı karşıya geldiği çaba tansiyonlu anlara sahne oldu. Feyenoord kaptanı Orkun Kökçü ile Ajax kaptanı Dusan Tadic ortasında yaşananlar ise maça damga vurdu. Dusan Tadic’in orucunu alanda açan Orkun Kökçü ile dalga geçtiği savı ise çok konuşuldu.

Feyenoord ile oynadıkları kupa yarı final maçında Ajax 2-1 kazanarak finale ismini yazdırmayı başardı. Geceye ise orkun Kökçü ile Dusan Tadic’in ortasındaki hengame damga vurdu.

Karşılaşmanın 62. dakikasında arbedeye tutuşan Tadic ile Orkun Kökçü, kadro arkadaşlarının ortaya girmesiyle güç sakinleştirildi.

Kavga esnasında Ajax kaptanı Dusan Tadic elini evvel ağzına götürdü?

Sonra da yeri işaret etti?

Orkun Kökçü maç oynandığı sırada orucunu yedek kulübesinin çabucak önünde açmıştı ve Dusan Tadic’in o anlara gönderme yaptığı argüman edildi.

Dusan Tadic ile Orkun Kökçü’nün arbede ettiği anlar?

Karşılaşma sonrasında açıklamalarda bulunan Kökçü, “Böyle maçlarda gerginlikler olur lakin mevzuyu büyütmemek gerekiyor. Tadic, bana hakaret etmedi. Yalnızca olağan bir tartışma oldu” tabirlerini kullandı.

Tadic’in yaptığı hareket için ise, “Tam olarak ne olduğunu bilmiyorum lakin hislerim tavan yaptı. El hareketleri yaptı fakat bununla tam olarak ne demek istediğini bilmiyorum. Bundan hoşlanmadım.” dedi.

Ajax kaptanı Dusan Tadic daha evvel depremzedeler için tüm grupların taktığı pazubandını takmamıştı. Orkun Kökçü bir evvelki müsabakada Tadic’in elini sıkmayarak yansısını göstermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir