4 yıllık aşk ihanet nedeniyle mi bitti? Seren Serengil neler olup bittiğini anlattı

Mustafa Rahman Tohma, Serengil’in yaşadığı hastalık süreci boyunca bir an olsun yanından ayrılmamış, ünlü sunucunun en büyük destekçisi olmuştu.

Seren Serengil 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta yaşanan zelzelede annesini kaybeden Mustafa Rahman Tohma’nın en büyük destekçisi olmuştu.

Serengil, yaklaşık üç yıldır aşk yaşadığı Tohma için şu tabirleri kullanmıştı:

“Hayat arkadaşım bana çok baktı, çok sarıp sarmaladı. Bir de benim yüzümden çok kırıp döktüler onu hiç hak etmediği halde. Artık sıra bende. Bir arada saracağız yaraları. Bir arada iyileşeceğiz. Çok güç ancak üstesinden daima geldik, yeniden geleceğiz.”

AYRILDIKLARINI DUYURDU

Her fırsatta yaşadığı sıhhat problemleri mühletince yanında olan Tohma’dan övgüyle bahseden ünlü isimden beklenmedik bir atılım geldi.

52 yaşındaki Serengil, toplumsal medya hesabından peş peşe yaptığı paylaşımlarla Mustafa Rahman Tohma ile ilgilerinin bittiğini duyurdu.

Serengil, Instagram hesabından yaptığı birinci paylaşımda, “Şu hayatta verebileceğin en cesurca karar kalbini ve ruhunu inciten her şeyi bırakmandır” iletisiyle dikkat çekti.

Seren Serengil’in bu paylaşıma eklediği, “Umarım hiçbir bayan benim uyandığım sabaha uyanmaz Bu sefer hiç beklemediğim bir yerden geldi yalnızca bana çocuk nasip etmeyen Allah’ıma isyan ettim birinci kere dün gece Evli iki çocuğuyla kocasını aldatan namus kavramı olmayan bayanlara çocuk verdiğinde bana vermedin dedim” notu ihanet argümanlarını da güçlendirdi.

Seren Serengil, sevgilisiyle olan bütün fotoğrafları kaldırırken; Tohma’nın paylaşımlarını silmemesi de dikkatlerden kaçmadı.

Bu paylaşımların akabinde, Seren Serengil bir Instagram canlı yayını yaptı ve neler olup bittiğini açıkladı.

“BEN BUNU KABULLENEMEM”

Seren Serengil yaptığı canlı yayında Mustafa Tohma’nın evli ve iki çocuklu bir bayanla bir müddettir mesajlaştığını, bu bildirileri kendisine sorduğunda ise “Deprem hakkında konuşuyoruz” diyerek kendisini savunduğunu söyledi. “Ben bunları kaldıramam. O ismin kim olduğunu boşverin” diyen Seren Serengil akabinde şu tabirleri kullandı:

“Ben iletileri gördüm yalnızca dertleştiklerini söyledi. Fakat kimse kimseyle 50 gün bu türlü konuşmaz. Artık yayını kapatıyorum. Bugün modum yok malum, aldatıldım. Erkekler aldatmayı yatak odasında yakalanmak zannediyor lakin o denli değil. Biriyle dertleşmek değil bu iletileşmek. Bu aldatmaktır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir