CHP’lilerden Tunç Soyer’e destek

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve belediye idaresi hakkında, üç farklı belge için soruşturma müsaadesi verilmesine CHP idaresinden yansılar geldi. 

  • CHP Genel Lider Yardımcısı Muharrem Erkek: Atatürk’ün kelamlarını okuduğu ve tarihi gerçekleri tabir ettiği için hakkında üç soruşturma için müsaade istenmiş! Üç az olabilir, 300 soruşturma açın; ne sizden korkarız ne de gerçekleri söylemekten vazgeçeriz
    .
  • CHP Genel Lider Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı: İzmir Büyükşehir Belediye Liderimiz Tunç Soyer için soruşturma müsaadesi verildi. Soruşturmanın sonucunda vatan sevgisinden öteki bir şey çıkmaz. Öte yandan size siyasi faturası büyük olur!
  • CHP Genel Lider Yardımcısı Veli Ağbaba: Akla hayale gelmeyen kabahatlere skandallara sessiz kalanlar İzmir Büyükşehir Belediye Liderimiz Tunç Soyer’e jet süratiyle soruşturma başlattılar. Bizim kimseden kaygımız yok, tehditler bizi yıldıramaz. Tunç Soyer’in yanındayız.
  • CHP Küme Başkanvekili Engin Özkoç: Uyuşturucu kaçakçıları, teröristler, mafya sokaklarımızda gezerken İçişleri Bakanlığı, İzmir Büyükşehir Belediye Liderimiz Tunç Soyer’e fikrini açıkladığı için soruşturma müsaadesi veriyor. Liderimizin sonuna kadar ardındayız. Meydanlardan korkanlar, sandıkta yenilecek.
  • CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan: Erdoğan’ın, Cumhuriyet ve ihtilallerine bağlı belediye liderimiz Tunç Soyer hakkında günlerce konuşmasının akabinde, sanki ne gelecek diye bekliyordum. O kadar bir şey bulamamışlar ki 1987’ye kadar gitmek zorunda kalmışlar. Bugün, Soylu’nun kirli oyunları FETÖ’cü savcıları, polisleri dahi aşmış durumda. Gerçek duvar yıkılmaz. Liderlerimizin yanındayız. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir